Ana içeriğe atla

Adsense Tık Başına Ne Kadar Veriyor?

Adsense Tik Başina Ne Kadar Veriyor

Adsense tık başına ne kadar veriyor  


Adsense Tık Başına Ne Kadar Veriyor? Adsense kazandırıyor mu  adsense gösterim başı ne kadar veriyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Google Adsense blogger kullanıcılarının kazanç sağlayabileceği en güvenilir ve bol gelirli bir reklam sistemidir.
Google Adsense'ye kayıt olmak ve blog onaylatmak zor olsa da hem kazanç bakımından hem sitene uygun reklamları yayınlama yönüyle google adsense daha çok tercih ediliyor.İyi peki google adsense tık başına ne kadar veriyor? diye sorabilirsiniz.İte bunun cevabını bu yazımızda açıkladık...


Adsense Tik Başina Ne Kadar Veriyor
Bildiğiniz üzere adsense Pay per click (PPC) tık başına kazanç sistemi ile çalışmaktadır.Ne kadar fazla tıklama alırsanız o kadar fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Ama bu reklam kazançları her gün aynı olmayabilir bugün 100 tıklama ile 10 $ kazanıyorken yarın 15 tıklama ile 8 $ kazanabilirsiniz.Çünkü google adsense tık başına verdiği kazan her reklam için farklı olabiliyor. 

Adsense kazançlarında TBM yani reklam verenler tarafından tıklama başı verilen kazanç oranıdır.Mesela bir reklam veren yayınlarından daha fazla kazanç vermek isteyebilir ve bu sayede sizde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 


Mesela TBM oranı 0.1 $ olan bir reklam 200 tıklama aldığında kazancınız 20 $ dolar olacaktır.Bu oranın fazla olduğu reklamlardan daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz veya bu oran daha az ise daha az kazanabilirsiniz.

Google Adsense Kazanç Artırma:

  • Metin ve görsel reklam seçeneğin aktif edin.
  • Reklam yerleşimine önem verin ve çok gösterim ve tıklama alabilecek yerlere yerleştirin.
  • Ziyaretçilerinizi reklamlara tıklamaya teşvik edin.
  • İlk başlarda kendinizde reklamlara tıklayabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı reklamlarınıza tıklatmaya ikna edin.
Son Hatırlatmalar:

Adsense tıklama başına ne kadar veriyor? sorusuna elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım.Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.Herkese bol kazançlar diliyorum.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

3 Taş Oyunu-Cızbız Oyunu

Çocukluğumuzun oyunlarından biri olan 3 Taş oyununu bilgisayardan veya android telefonunuzdan oynaya bilirsiniz.


Oyunu ister bilgisayara karşı ister bir arkadaşınız ile 2 kişi oynayabilirsiniz.


Oyun Nasıl Oynanır;
Oyun da öncelikle taşlar sıra ile tek tek yerleştirilir,daha sonra sırası gelen oyuncu taş  olmayan komşu noktaya taşını çekerek 3 taşınıda yatay veya dikey olarak sıralayarak cız bız yapmaya çalışır.

Hepsini yatay veya dikey olarak sıralar ise oyunda 1 puan alır 3-5 veya kendiniz belirlediğiniz sayıya ulaşan oyunu kazanır. 

Sizde bu kolay ve zevkli oyunu oynamak istiyorsanız android mazadan veya bilgisayarınızdan indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 Sorunları

Çok kısa bir vakit evvelce Samsung Galaxy S6 Edge Plus ile aynı anda duyurulan Samsung’un şu an amacıyla en yeni telefonu olan Galaxy Note 5, çıkışının sonrasında çok kısa bir vakit geçmesine karşın hem işletim düzeneğinin getirdiği hem de üçüncü parti programlardan kaynaklanan birtakım problemler yaşamakta. Yeni bir aygıt olması sebebiyle de sosyal medya üzerinde, bu problemler ile alakalı çok çok bir çözüm bulunmamakta.

Biz de sizler amacıyla Galaxy Note 5’in birtakım problemlerine çözüm önerileri getirdik. Umarım aygıtınızla alakalı hiçbir problemle karşılaşmazsınız ama şayet karşılaşırsanız da çözümlerimiz işinize yarar. İşte o problemler ve çözüm önerilerimiz.

1. Galaxy Note 5 Wi-Fi Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy Note 5 ile İlgili En Yaygın 7 Problem ve Çözümleri

Gerek işletim sistemi gerekse de donanımsal birtakım problemlerden ötürü ara sıra Galaxy Note 5 aygıtında da birtakım modemlere bağlanmakta problem yaşayabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak ise çok basit. İşte çö…

Instagram Zamanlama Aracı: Onlypult

Şüphesiz ki sosyal medya yöneticileri amacıyla Instagram’ın en can sıkıcı noktası, platformun halihazırda kendisine ait bir vakitlama ve bilgisayardan kullanma özelliğinin olmaması. Elbette ki bu husus ile alakalı boş durmayan çoğu firma bilgisayardan instagram kullanmak ve vakitlama yapabilmek amacıyla çoğu vasıta geliştirmiş halde fakat nerdeyse hepsinde ya program izni vermemiz yada lüzumsuz takipçiler ile uğraşmamız gerekiyor.

Bugün sizlere son 6 aydır kullanmaya başladığım ve gerektiğince iyi verim aldığım bir instagram vakitlama aracından, Onlypult‘dan detaylıca bahsederek bütün bu sorunlarınıza çözüm getirmek istiyorum. İddia ediyorum ki Instagram adına kullandığınız başka programları hepsini bir kıyıya bırakacak, bundan sonra Onlypult‘u tercih edeceksiniz!

 #  Peki Onlypult‘u bu kadar iddialı bir şekilde anlatmamı gerçekleştiren özellikleri neler?
Hiçbir program izni gerektirmiyor olması
Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleyebilme
Fotoğraflarınızı yayın tarihi ve saatini …